VacatureMetser | Ingelmunster

Functieomschrijving

- Wykonujesz prace murarskie przy budowie domów i mieszkań. Dotyczy to zarówno nowych projektów budowlanych, jak i remontowych. W zależności od rodzaju prac możesz być wdrożony we wszystkich fazach procesu budowlanego.

  • Zaczynasz od planu, aby najpierw wykonać fundamenty i ułożyć kolejne rury kanalizacyjne.
  • Dalej wykonujesz podziemne prace murarskie, a następnie wylewasz płytę stropową.
  • Po tym rozszerzasz profile do ostatecznej konstrukcji.
  • Budujesz ściany wewnętrzne i zewnętrzne z różnych rodzajów kamienia i różnymi technikami.
  • Dodajesz i ponownie dołączasz.
  • W razie potrzeby wykonujesz drobne prace szalunkowe.
  • Montasz stojaki i potrafisz prawidłowo obsługiwać szelki.
  • Ściśle przestrzegasz przepisów bezpieczeństwa.
  • Pracujesz w dobrych stosunkach z innymi masonami

Jouw profiel

Poszukujemy napędzanego Metsera. Idealny kandydat na to stanowisko ma następujący profil:

  • Masz doświadczenie jako murarz.
  • Możesz pracować samodzielnie i jakościowo
  • Masz zdrowy rozsądek i jesteś inicjatorem.

    Jesteś komunikatywny i lubisz pracować z innymi.

Wij bieden jou

-Przyjemne podwórko i wspaniali koledzy.

  • Wyzwanie i różnorodne podwórka i projekty.
  • Ciekawa zapłata!
  • Kontrole ekologiczne.
  • Natychmiastowa możliwość rozpoczęcia po rozmowie kwalifikacyjnej.
  • Stabilność i bezpieczeństwo pracy.
  • Możliwość natychmiastowej stałej umowy

    Napisz do nas na roeselare.construct@accentjobs.be lub zadzwoń pod numer 0494/62 08 41, a my poszukamy Twojej wymarzonej pracy!

Bedrijfsinformatie

Wybór tej firmy jest logicznym wyborem dla klientów i pracowników ze względu na dbałość o szczegóły, co pozwala im oferować bardzo wysoką jakość wykończenia.

Pracownicy i praca zespołowa są tutaj kluczowe

Projekty, które znajdują się w odległości 1 godziny jazdy, oferują dużą różnorodność. Zarówno nowa budowa, jak i renowacja

Erkenningsnummer: VG1312/BC
Diversiteit en inclusie zijn belangrijk voor Accent. Wie, wat of hoe je ook bent of waar je voor staat, het zijn jouw talenten die het verschil maken.

FLEUR WILLEMYNS

Office Manager

Solliciteer met de gegevens uit een van je profielen:

via MyAccent